Doškolení - FLOWIN®

Zveme všechny naše cvičitele a zájmce o nové vědomosti na doškolovací seminář tréninkového systému FLOWIN®. Seminář se uskuteční v Kině Sokol vedle kladenské Sokolovny v úterý 13. března 2018 od 17 do 20 hodin. Sebou si nezapomeňte cvičební oblečení, obuv a cvičitelský průkaz. Cena školení je 150,- Kč a školení vede profesionální FLOWIN® trenér.

FLOWIN® to je moderní tréninkový systém pocházející ze Švédska, kde byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. FLOWIN® se od začátku zaměřoval jak na oblast fyzioterapie a rehabilitace, fitness prostředí, tak i na celou paletu sportů, pro které je tato metoda přínosná. Hlavním cílem bylo podpořit zejména tyto hlavní oblasti: stabilita, celková hybnost, rychlost a síla.

FLOWIN® dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost vašeho těla.

Díky funkčnímu tréninku je zapojeno celé tělo, které pracuje v několika směrech – dopředu, dozadu, do stran, do rotace, a tím je podporována jeho větší všestrannost.

Pomůcka a koncept FLOWIN® mají mnoho jedinečných funkcí. Jednou z nich je optimalizovaná a garantovaná frikce – Friction Traning™, kde jedním z klíčových prvků je poznatek, jak frikce tedy tření, vzniká. Frikční trénink FLOWIN® využívá pohybové (dynamické) frikce (tření), k níž dochází při pohybu podložek po desce. Ve směru, který je protikladný ke směru pohybu, vzniká frikce, a protože tato tzv. kinetická frikce je silou protikladnou, je tímto rychlost pohybu ztížena. Tato vlastnost umožňuje unikátní tréninkové dispozice podložky FLOWIN®

Tréninkový koncept je jedinečný a je schválen ze Švédska. V České republice má výhradní zastoupení společnost Statera Fitness, která FLOWIN® distribuuje a pořádá profesionální školení, kde můžete dosáhnout licencovaného trenérského certifikátu a vést hodiny FLOWIN®

Datum: 
13. Březen 2018 - 17:00 - 20:00
Místo: 
Kino Sokol Kladno
PřílohaVelikost
PDF icon Plakát - doškolení Flowin135.72 KB
 
1 Start 2 Complete
Přihláška

O autorovi

Admin Tým

Jednota:

jsem členem jiné organizace

Pár slov:

Hlavní administrátorský účet. Pokud je uveden jako autor článku, tak se s největší pravděpodobností jedná o článek, který byl dodán e-mailem, případně byl převzat z jiného zdroje, což je uvedeno v článku.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochrana proti spamu