Přebory sokolské všestrannosti 2022

Sokolská župa Budečská zve všechny cvičence na přebor sokolské všestrannosti 2022 župy Budečské. župní kolo přeboru sokolksé všestrannosti slouží jako postupové kolo na celorepublikový přebor sokolské všestrannosti České obce sokolské. Přebor je určen pro kategorie: mladší a starší žactvo, dorost a dospělí. Přebory pro kategorii předškolního žactva bude v samostatném termínu (bude upřesněno na našich stránkách). Startovné je od letošního roku ve výši 100,- Kč za závodníka. Startovné hradí jednota, vysílající závodníka.

Připomínáme nutnost umístění sokolské symboliky na dres závodníka (vyjímkou je plavání).

Termíny přeboru:

  • plavání - sobota 19. března 2022 - Rakovník
  • gymnastika a šplh - neděle 1. května 2022 - Kladno
  • atletika - neděle 8. května 2022 - Slaný

Přihlášku na závody je nutné odeslat nejpozději do čtvrtka 17. března 2022 do 12:00 a to buď on-line elektronickou přihláškou zde (preferujeme), nebo elektronickým vyplněním Excel souboru (viz níže v souborech) a odesláním na uvedený e-mail. Ručně psané přihlášky, případně skeny nebudou akceptovány.

V případě problémů s vyplněním přihlášky, dotazů nebo připomínek neváhejte kontaktovat ředitele závodů - viz přiložený rozpis přeboru.

Odkazy na sestavy sportovní gymnastiky:

 

 

PřílohaVelikost
PDF icon Rozpis přeborů 2022631.03 KB
Soubor Přihláška excel14.96 KB
PDF icon Plakát A3 - tisk7.55 MB

O autorovi

Admin Tým

Jednota:

jsem členem jiné organizace

Pár slov:

Hlavní administrátorský účet. Pokud je uveden jako autor článku, tak se s největší pravděpodobností jedná o článek, který byl dodán e-mailem, případně byl převzat z jiného zdroje, což je uvedeno v článku.