Publikace TIP NA VÝLET

Nezávislý novinář, člen jednoty Sokol Kladno br. Luboš Hora vydal publikaci s názvem TIP NA VÝLET PĚŠKY I NA KOLE aneb 70 zajímavostí Kladenska.


Průvodce obsahuje celkem 72. stran (bez úvodu a obálky), na kterých autor popisuje nejzajímavější místa Kladenska a to i ty, které jsou častokrát opomíjené. V publikaci jsou popsány i naučné stezky.Náš malý turistický průvodce po zajímavostech Kladenska nabízí pokročilým i začínajícím cyklo i pěším turistům typy na výlety po okolí. Ukážeme vám na sedmdesát zajímavých míst, ve kterých se skrývají leckdy neprávem opomíjené či zapomenuté pamětihodnosti a zvláštnosti historické, architektonické či přírodní. Můžete s námi navštívit prastaré zbytky osídlení, významné církevní stavby a stavbičky, ale také zajímavé expozice v muzeích, turistické rozhledny nebo přírodní anomálie v našem okrese.


Pro vaši lepší orientaci nabízíme přehled zdejších naučných stezek i cyklostezek tak, abyste si mohli vybrat podle svého zájmu i fyzické zdatnosti. Jednotlivá zastavení jsou zde doplněna barevnými fotografiemi, nechybí ani informace o možnostech autobusových a vlakových spojích, turisticky značených cestách, cyklotrasách a možnostech občerstvení. (úvodník autora)


Průvodce je na dnešní dobu nezvykle šířen zdarma. I z tohoto důvodu, samozřejmě za souhlasu autora, můžete tohoto průvodce stáhnout z našich stránek zcela zdarma ve formátu PDF - pruvodce.pdf (26MB)

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu