Výpadek webuOmlouváme se za výpadek webu, který byl ve dnech 7. - 8.2.2010. Tato odstávka webu byla nutná pro úpravu zabezpečení webu, aktualizaci některých částí a nasazení nového vzhledu. Nový vzhled je na rozdíl od původního laděn do červené barvy, což samozřejmě vidíte na první pohled. Dále bylo zvětšeno písmo a celkově byl vzhled změnen tak, aby byl čitelnější a přehlednější.


Dále bylo optimalizováno načítání webu, které by mělo být o trošičku rychlejší. Stejně tak by měla být rychlejší samotná práce na webu.


Další odstávku webu plánujeme na měsíc březen, kdy by mělo dojít ke spuštění nových funkcí.


Pokud máte s novým zobrazením nějaké problémy, či naleznete nějakou chybku, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář.


 

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu