2006 – Jetřichovice – Cesta kolem světa, aneb přece se točí

2006 – Jetřichovice – Cesta kolem světa, aneb přece se točí

Na tento rok jsme se rozhodli osvěžit dětem paměť ze zeměpisu, a jak jinak než formou zábavy a her. Ovšem neuběhlo ani 6 hodin od příjezdu a za táborem (cca 100m) vypukl největší požár v CHKO České Švýcarsko. Hasiči zřídili základnu v táboře, protože celý týden urputně bojovali s šířícím se ohněm. Každý den přelétával nad oblastí vrtulník a neustále vyjížděly vozy přímo k ohnisku. Tato akce narušila průběh celého tábora, neboť nebylo možné nic dělat, co se týče nástupů a her, proto jsme museli narychlo vymyslet náhradní program. Díky vynikající spolupráci s rodinou p. Z.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochrana proti spamu