2012 – Jiřetín pod Jedlovou – Lotrando a Zubejda

2012 – Jiřetín pod Jedlovou – Lotrando a Zubejda

Na tábor jsme letos přijeli za krásného a slunečného počasí. Pohádkové téma se všem moc líbí. Je nás sice méně, ale to nám v soutěžení vůbec nevadí. První večerní nástup „Lotrando jde do školy“ letos sehráli vedoucí.  A tak také první celotáborovka se týkala školních znalostí. Cíl byl na hradě Tolštejn. Bohužel přišel první déšť a všichni se museli vrátit do tábora. A byl tu první film. A jak se jmenoval? No přece Lotrando a Zuebejda. Druhý den se již za krásného počasí dohrála přerušená hra, všichni jsme si prohlédli hrad a pokochali se krásným výhledem do okolí.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochrana proti spamu