2003 – Jetřichovice – Hobit

2003 – Jetřichovice – Hobit

Tento rok jsme se rozhodli děti trošku potrápit, (kdo zná příběhy Pána prstenů, ví o čem je řeč) zvolili jsme téma do detailu propracované jedním z vedoucích. Nevěděli jsme ovšem, že děti tento příběh znají mnohem lépe než samotní vedoucí a praktikanti. Nenechali jsme nic náhodě a doplnili si vědomosti o čem tato hra pojednává. Proběhlo i mnoho nočních her, které děti mají tolik rádi.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochrana proti spamu