2010 – Jiřetín pod Jedlovou – Asterix a Obelix

2010 – Jiřetín pod Jedlovou – Asterix a Obelix

Letošní léto převládá nestálé počasí a tak také náš příjezd do tábora byl za notného přívalu deště. Nikoho to však neodradilo, protože Galové v čele s Asterixem a Obelixem byli stateční a odvážní bojovníci. A tak se hned po první noční hře vydali zástupci vesnic Armorika, Bardověk, Geollopolis, Xilebo, Salemof a Agara k Panoramixovi pro kouzelný nápoj, který měl dát Galům nadlidskou sílu. Ten však potřeboval pro jeho výrobu skalní olej, který mu museli zástupci jednotlivých vesnic donést. Cesta byla daleká a obtížná. Nikomu nesměli prozradit, kam jdou a co hledají.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochrana proti spamu