Slet 2024

Župa Budečská se těší na nadcházející sokolský slet, který se uskuteční v roce 2024. Slet je vždy obrovskou událostí, která se koná jednou za 6 let a představuje vrcholný okamžik pro všechny sokoly.

Tato dlouholetá tradice sokolských sletů přináší do života sokolů mnoho radosti, vzájemného sdílení a sportovního ducha. Sokolský slet není pouze o cvičení, ale představuje i jedinečnou příležitost setkat se s ostatními sokoly z různých regionů a navázat nová přátelství.

A co je nejlepší, cvičenec na sletu nemusí být členem Sokola. Slet je otevřený všem, kteří mají zájem se zapojit a prožít nezapomenutelné chvíle plné sportu, kultury a společné radosti. To znamená, že všichni, kteří mají zájem, mohou se připojit k naší skupině v župě Budečské a společně prožít tento jedinečný sokolský zážitek.

Naše župa již začala s přípravami ale pokud máte zájem se připojit k naší skupině a účastnit se sletu, neváhejte kontaktovat Janu Porcalovou +420 605 435 882, jporcalova@sokol.eu. 

Rádi Vás přivítáme a společně si užijeme tento nezapomenutelný zážitek, který nám posiluje sokolské hodnoty a sounáležitost. Ať už jste členem Sokola, nebo jen zvědavými příchozími, všichni jste srdečně vítáni!